ניווט מהיר
שילה - עמותה לפיתוח שרותים לאזרח הותיק בחיפה

 

אודות

דבר המנכ"ל

 

 

דניאלה אלרון - מנכל

העולם מזדקן לנגד עיננו

נתונים עדכניים מצביעים על כך שתוך 25 שנים תוכפל אוכלוסיית בני ה־75 ומעלה בישראל.

מספרם של הזקנים בגילאי 85 + צפוי לגדול

עם ההתארכות בתוחלת החייםמתרחבים האתגרים שמביאה עמה הזקנה המופלגתלגורמי הקהילהלבני המשפחה וכמובןלאדם עצמו לצד נתונים אלה, רוב מכריע מהקשישים, 96% מעדיפים להמשיך ולגור בבית, בקהילה, ובשכונה המוכרת. החזון המוביל את עמותת שילה הינו כי הבית הוא המקום הטוב ביותר לאדםכל עוד הוא בוחר בכך.

 

שילה מציעה רצף טיפולי בבית ובקהילההנמתח מתחילת ההזדקנות הפעילה והבריאה ועד לירידה תפקודית חלקית או מלאהכולל כאשר הזקן מרותק לביתו.

עבורינו, הטיפול בזקנים הוא זכות. הזדמנות וזכות להחזיר מעט למקימי הארץ ובוניהלמי שנשאו כל כתפיהם שנים רבות בעול המיסיםהשירות בצבא או המחתרותגידלו משפחות ותרמו כפי יכולתם ליצירת חברה ישראלית איתנהואשר ודאי לא ביקשו ליפול כך על כתפי יקיריהם.

 

עמותת שילה מציעה 40 שנות ידעמקצועיות וניסיון בפיתוח והפעלת מענים ופתרונות עבור האזרח הוותיק ובני משפחתובעמותה פועלים עובדים סוציאלייםגרונטולוגיםמרפאים בעיסוקפיזיותרפיסטיםמטפלים סיעודיים ועודוכולם לשירותכםאזרחים וותיקים ובני המשפחה – לייעוץ ותמיכה בכל נושא הקשור לאזרחים הוותיקיםאנחנובשילהנעשה הכול כדי למצוא את המענה המותאםהמהירהנכון והמיטבי עבורכם.


 

דניאלה אלרון – מנכ"ל 

 

 

דברו איתנו
כשאכפת, הכל אחרת

שילה, עמותה לפיתוח שירותים לאזרח הוותיק בקהילה (ע"ר)   |   ברכה חבס 14, חיפה 3339319   |   טלפון 04-8384335   |   פקס 15348376790

מוקד אנושי זמין 24/7 שעות:  1700-50-60-02   |   בקרו אותנו בפייסבוק בקרו אותנו

אודות הנגישות

הפעל נגישות

בניית אתרים

צור קשר
דברו איתנו בוואטסאפ
בקרו אותנו בפייסבוק
סגור חלונית
צור קשר

לחצו לחיוג מהיר 04-8384335