ניווט מהיר
שילה - עמותה לפיתוח שרותים לאזרח הותיק בחיפה

 

אודות

דבר היו"ר

 

 

עורך דין משה יונאי

"למך ולזקן – אנו פה חומת מגן!" (חיים חפר) זה המוטו המוביל אותי בפעילותי בעמותת שילה, עמותה אשר מובלת על ידי הערכים של חמלה, אהבת אדם, וכבוד לזקן ולקשיש.

 

עלינו, כל הפרטים וכל הגופים בחברה, לפתוח את זרועותינו, לפתוח אל ליבנו לכל זקן ולכל קשיש. חלקם חסרי ישע ולהיות קשובים לצרכיהם, ולספק צרכים אלה!

עלינו להתנהג כעמי המזרח הקרוב וכעמי המזרח הרחוק – לחבק ולכבד את המבוגרים אשר בינינו, ולאפשר להם להזדקן בכבוד, תוך שמירה על צלם האדם.

 

מקווה כי תצטרפו גם אתם לחזונה של עמותת שילה: להוות גורם טיפולי מוביל עבור אזרחים וותיקים החיים בקהילה ולהציע להם מגוון של שירותים, תוך הקפדה על איכות ומקצועיות, ממקום של כבוד, רגישות ויושרה.

 

עו"ד ונוטריון משה יונאי הנו שותף מייסד של משרד עורכי הדין החיפאי רולוף את יונאי; חבר ארגון "רוטרי" ועמד בראש הארגון במדינת ישראל, תושב ק. מוצקין אשר שימש כחבר מועצת העיר, חבר ועדת הלסינקי של בית החולים פלימן ומרצה בקורס דירקטורים באוניברסיטת חיפה.

 

עו"ד יונאי מונה לתפקיד יו"ר עמותת שילה, העמותה לפיתוח שירותים לאזרח הוותיק בחיפה (ע"ר), לאחר שנבחר בידי חברי הוועד המנהל. יונאי החליף בתפקיד את שלמה וול, שהלך לעולמו בסוף 2019.

 

כל חברי העמותה, לרבות עו"ד יונאי ממלאים את תפקידם בהתנדבות ומתוך תחושת שליחות ומחוייבות לחברה.

 

 

 

דברו איתנו
כשאכפת, הכל אחרת

שילה, עמותה לפיתוח שירותים לאזרח הוותיק בחיפה (ע"ר)   |   ברכה חבס 14, חיפה 3339319   |   טלפון 04-8384335   |   פקס 15348376790

מוקד אנושי 24 ש' ביממה:  1700-50-60-02

אודות הנגישות

הפעל נגישות

בניית אתרים

צור קשר
דברו איתנו בוואטסאפ
סגור חלונית
צור קשר

לחצו לחיוג מהיר 04-8384335